แอ๋วเหนือโตยคนเจ๊า

1. acre
    acre
    หวัดดีเจ๊า แว่ะมาทักทาย เป๋นคนเหนือเหมือนกั๋นเจ๊า
    ป่ะกั๋น แว่ะตั๊ก กั๋นพ่องเน้อเจ๊า
  2. mol199
    mol199
    ยินดีต้อนฮับ คุณ acre นะค่า แล้วตอนนี้ยังอยู่เหนือก่อเจ้า
  3. srichardson
    srichardson
    หวัดดีจ้า และยินดีต้อนรับต๋วยคนเจ๊า
  4. acre
    acre
    ดีจั๋ยแต้เน๊อะ มีคนแว่ะมา ทักทายโตย

ตอนนี้ acre อยู่ ศรีราชาเจ๊า มาเมิ๊นหละ มาฮ่ำมาเรียน ก็เลยอยู่ยาว.5555
    แต่ก็เหนียวแน่น ตี้ siamBrandname เหมือนกั๋น.เจ๊า..
  5. wawe
    wawe
    ยินดีต้อนฮับต๋วยคนเจ๊า ไปเฮียนอยู่ศรีราชา เลยอยู่ยาวเลย บ่ใจ่มีอ้ายบ่าวบ่ ฮิ ฮิ
  6. pomme
    pomme
    ยินดีต้อนฮับเจ้า คุณacre
  7. dogcula
    dogcula
    ยินดีที่ได้รู้จักเจ้า acre อ่านว่าใดเจ้า ^^
  8. Siambrandname Webmaster
    Siambrandname Webmaster
    ขออนุญาตเจ้าของกระทู้และเจ้าของกรุ๊ปครับ ทดสอบระบบการเชื่อมต่อกระทู้ระหว่าง Social Group และ Main Forum ครับ

ขอบคุณครับ
Results 1 to 8 of 8